Partnerství s profesionály

Naše společnost je již řadu let partnerem profesionálů z mnoha oborů. Smyslem tohoto partnerství je zejména vzdělávání široké veřejnosti. V případě spotřebního sektoru se jedná o partnerství v rámci značek o.b.®, JOHNSON'S® Baby, NEUTROGENA® a hlavně LISTERINE®.

 

Spolupráce se ZŠ a partnerství s GYNEKOLOGY 

 o.b.

Již řadu let naše společnost připravuje materiály týkající se menstruace, menstruační hygieny a těhotenství pro profesionály i širokou veřejnost. Pro jejich tvorbu i korektury využíváme znalostí zástupců České gynekologicko-porodnické společnosti a Slovenské gynekologicko-porodnické společnosti. Tyto společnosti doporučují tampony o.b.®.

Výchovně-vzdělávací program „O dospívání a menstruaci“

Již od roku 1993 je tento program zdarma poskytován základním školám v České republice i Slovenské republice. Hlavním cílem tohoto programu je přispět k informovanosti žáků 7. až 9. tříd o dospívání v rámci hodin rodinné výchovy. Učitelům jsou poskytovány metodické materiály, které obsahují manuál s motivačními didaktickými náměty a modelovými situacemi, které mohou zpestřit hodiny rodinné výchovy. Program dále poskytuje metodický balíček pro žákyně, sestávající z brožurky pro dívky „Můj diář pro dospívání a menstruaci“, menstruačního kalendáře a vzorku tamponů.

Další užitečné informace na téma dospívání a menstruace jsou k nalezení na webových stránkách www.obtampony.cz.

o.b. tampony

 

Partnerství s PEDIATRY

Johnson's Baby

Team odborných reprezentantů průběžně informuje o novinkách a předává informace při pravidelných návštěvách v ordinacích pediatrů, nebo v průběhu odborných akcí jako např. kongresy, semináře a výstavy.

Za přispění odborníků byly vytvořeny také webové stránky www.johnsonsbaby.cz.

 

www.johnsonsbaby.cz

 

 

Partnerství s PORODNICEMI

Johnson's Baby

Výrobky JOHNSON'S® Baby jsou díky jemnému složení vhodné i pro novorozence. Jsou dermatologicky testované a neobsahují parfemace*, které by mohly způsobovat alergie. Kvalitu a jemnost výrobků JOHNSON'S® Baby potvrzují také několikaleté zkušenosti většiny porodnic v České republice a Slovenské republice.

* Neobsahují žádnou z 26 parfemací, potenciálních alergenů podle Směrnice EU o kosmetických výrobcích 76/768/EEC.

no more tears hypoalergenní Jonhson's Baby

 

Partnerství s PORODNÍMI ASISTENTKAMI

Johnson's Baby

Pod dohledem členů České neonatologické společnosti jsme v roce 2011 vytvořili sadu instruktážních plakátů pro porodní asistentky poskytujících názornou formou obecné zásady ošetření novorozence na porodním sále. Dále sada obsahuje instrukce pro vedení předporodních kurzů, zejména zásady přebalování, koupání, kojení a spánku novorozence. Aktuálně pro rok 2016 se připravují materiály, které budou zaměřené na masáž novorozence v průběhu a po koupání. S porodními asistentkami se team odborných reprezentantů setkává především na předporodních kurzech a v porodnicích.

Koupání Péče po koupeli Přebalování

 

Partnerství s DERMATOLOGY

 

1) JOHNSON’S® Baby

JOHNSON’S® Baby jako světový lídr a expert v péči o dětskou pokožku dlouhodobě spolupracuje s odbornou veřejností na neustálém vývoji a zlepšování svých produktů tak, aby byly vždy v souladu s nejnovějšími poznatky v péči o dětskou pokožku.

hypoalergenní         

 

 

 

Trojí ochrana dětské pokožky (TRIPLE BABY PROTECTIONᵀᴹ) výrobků JOHNSON’S® Baby je naším závazkem poskytovat péči a ochranu, která je bezpečná, jemná a účinná a která podporuje zdravý vývoj pokožky a vlasů.

 

hypoalergenní

 

Klinické studie s dermatologickým hodnocením: U dětí a dospělých jsou prováděny testy bezpečnosti při použití (SIUT) a kožní testy (patch testy), aby bylo potvrzeno, že dotyčné produkty nemají iritační nebo alergenní potenciál.

 

no more tears

Již od roku 1959 je symbol „Už ani slzu“ zárukou, že produkty JOHNSON’S® Baby jsou speciálně vyrobeny a důkladně testovány tak, aby nedráždily ani citlivé oči kojenců. Výrobky s tímto symbolem jsou k očím stejně jemné jako čistá voda. Při jejich vývoji jsou uplatňovány velmi přísné nároky. Symbol „Už ani slzu“ je udělován pouze těm našim produktům dětské kosmetiky, které projdou důkladným a přísným několikafázovým procesem hodnocení.

 

 

 

Johnson's babyVýrobky JOHNSON’S® Baby jsou doporučovány českými dermatology.

 

2) NEUTROGENA®

Ve spolupráci s předními dermatology naše společnost přispívá formou článků nejen do odborných dermatologických časopisů.

Výrobky NEUTROGENA® jsou doporučovány českými dermatology.

Neutrogena

 

Partnerství se zdravotními profesionály pracujícími v oboru stomatologie

Listerine

Jedná se především o zubní lékaře, dentální hygienistky a studenty stomatologie vyšších ročníků.

Hlavním tématem, které spojuje  společnost  JNTL Consumer Health (Czech Republic) s.r.o.  s profesionály v oboru stomatologie,  je především preventivní péče a vzdělávání populace k co nejdokonalejší ústní hygieně, která účinně předchází vzniku problémů,  jako jsou zánět dásní, parodontitida, zubní kaz nebo nepříjemný zápach z úst.
Koncepčně se toto partnerství zakládá na teorii tří kroků správné ústní hygieny. Vše začíná  vhodně zvoleným kartáčkem a technikou čištění, následuje odstranění zubního povlaku z mezizubních prostorů a závěrem je  výplach ústní vodou LISTERINE®. Ústní voda LISTERINE® ničí bakterie i na místech, kam zubní kartáček nebo prostředky mezizubního čištění nedosáhnou.

Společnost  JNTL Consumer Health (Czech Republic) s.r.o. přispívá k utváření odborného názoru profesionálů přenosem nejnovějších zjištění vědy a klinických ověření účinnosti a bezpečnosti prostředků ústní hygieny. Na druhou stranu čerpá z poznatků a připomínek profesionálů, což se pak promítá nejen do výrobního programu, ale i do forem a způsobů komunikace s veřejností.

Česká stomatologická komora  udělila ústní vodě LISTERINE®  tzv. Pečeť, která potvrzuje jeho důležitost v péči o zdravou ústní dutinu. Společnost JNTL Consumer Health (Czech Republic) s.r.o. a ústní voda LISTERINE® jsou dlouholetými partnery Asociace dentálních hygienistek ČR a Sdružení studentů stomatologie ČR.