Biosense Webster

Biosense Webster

Biosense Webster je celosvětově uznávanou společností v oblasti diagnostiky a léčby poruch srdečního rytmu.

První řiditelný katétr zkonstruoval Will Webster před více než třemi desítkami let. Od té doby se stal Biosense Webster průkopníkem v oblasti vývoje a zpracování diagnostických a ablačních katétrů. Nabízíme více elektrofyziologických katetrů než kterákoliv jiná společnost v tomto oboru. Bez ohledu na tuto skutečnost se neustále snažíme o praktické inovace vedoucí k nepřetržitému vývoji v přelomových oblastech inovativních technologií.

Biosense Webster zároveň přinesl na trh novinky v oblasti mapování a navigace, které posunuly vědu a vývoj v elektrofyziologii. Stále probíhající výzkum a vývoj ve společnosti Biosense Webster umožnil elektofyziologům 3D mapování v reálném čase, vytváření trojrozměrných barevně kódovaných map elektrické aktivity v jednotlivých srdečních oddílech, díky kterým je možná diagnostika a léčba se stále se zvyšující přesností.

Spolupráce s lídry v příbuzných oborech posouvá klinické hranice ještě dále a to díky novým technologiím, jako je magnetická dálková navigace a nitrosrdeční echokardiografie.

Vedena potřebami elektrofyziologů a kardiologů společnost Biosense Webster razí cestu inovativnímu technologickému pokroku již více než 30 let.

 

Více informací zde: http://www.biosensewebster.com