Koronární intervence

1) Dilatační katétry

Dilatační katétr Cordis je určen k dilataci stenotických aterosklerotických lézí v koronárních artériích nebo v implantátech arteriálního bypassu a k expanzi balónkových expandibilních stentů po zavedení.

EMPIRA™ RX PTCA Pre-dilatační katétr
EMPIRA™ NC RX PTCA Post-dilatační katétr

2) Zaváděcí katétry

Zaváděcí katétr Cordis má velký nezahrocený lumen, který slouží k vstřikování kontrastní látky a k monitorování tlaku a usnadňuje průchod zařízení používaných během zákroku do cévy.

ADROIT
VISTA BRITE TIP®
Long VISTA BRITE TIP®

3) Angiografické katétry

Angiografické katétry Cordis jsou k dispozici v různých velikostech (Fr.) a konfiguracích. Katétry mohou kombinovat atraumatický hrot se splétaným nebo nesplétaným tělem.

7F HIGHFLOW™
Polyuretanový katétr, maximální průtok a ovládání, atraumatický měkký hrot
QUICK CARE 4F INFINITI®
Menší místo vpichu. O 56% menší než při použití 6F a o 36% menší než 5F. Nižší míra komplikací. Rychlejší zotavení pacienta.
5F INFINITI®
Maximální ochrana pacienta. Přímá odezva. Technologie úzkých stěn. Atraumatický měkký hrot. Vyroben z nylonu.
6F SUPERTORQUE® Plus
Nejprodávanější katétr na světě. Maximální ochrana pacienta. Atraumatický měkký hrot. Vyroben z polyuretanu.

4) Diagnostické vodicí dráty

Diagnostické vodicí dráty Cordis mají na distálním hrotu měkké, flexibilní, vysoce radiopákní platinové vinutí. Délka vodicího drátu, jeho průměr a konfigurace distálního hrotu jsou uvedeny na štítku výrobku. Jako pomůcka pro zavádění/otáčení vodícího drátu může být připojeno zaváděcí/otáčecí zařízení.

EMERAD™

5) Řiditelné vodící dráty

REFLEX®
WIZDOM™
SHINOBI® Plus
SHINOBI®
ATW®
ATW® MW
STABILIZER®
STABILIZER® MW

6) Zaváděcí katétry (CSI)

Zaváděcí katétr (CSI) usnadňuje perkutánní zavedení intravaskulárního nástroje. Barevné označení udává velikost Fr největšího intravaskulárního nástroje, který projde skrze CSI. Dostupnost velikostí Fr se liší podle řady produktů.

AVANTI®

7) Systém pro zachycení embolů s vodícím drátem

Vodící drát pro zachycení embolu ANGIOGUARD®RX je ovladatelný vodící drát, který je k dispozici v několika průměrech filtračního košíčku. Jedná se o jednorázový vodící drát určený k jednomu použití s přídavným filtračním košíčkem na distálním konci vodícího drátu.

ANGIOGUARD® RX

8) Jednorázové bioptické kleště

Radiopákní, jednorázové bioptické kleště výrobce Cordis se skládají s tříprsté rukojeti, nerezových řezných čelistí a spirálovitého tělesa. Flexibilní úchopy pro prsty se dají natočit do libovolného směru.

9) Transradiální zavaděč

Transradiální zavaděč RADIALSOURCE  se skládá z kanylačního zavaděče katétru, cévního dilatátoru, zaváděcího mini drátu (buďto 0,018“ pružinový drát nebo 0,014“ drát potažený polymerem) a IV katétru (sestávající z IV kanyly a jehly). Kanylační zavaděč katétru a cévní dilatátor jsou potaženy lubrikační vrstvou a jsou určeny k umožnění perkutánního zavedení intravaskulárních prostředků radiálním přístupem.

RADIALSOURCE™

10) Zařízení k uzávěru cévy

Zařízení k uzávěru cévy EXOSEAL® se skládá z aplikátoru vložky a z absorbovatelné vložky. Aplikátor vložky se skládá z madla rukojeti a z vkládací trubice. Absorbovatelná vložka je zcela uzavřena v distální části vkládací trubice.

EXOSEAL®

PříslušenstvíVíce informací zde: http://www.cordis.com