CMF

DePuy Synthes CMF svými výrobky komplexně zastřešuje obor kranio-maxillo-faciální chirurgie. Naše hluboce zakořeněné partnerství s lékaři - chirurgy je patrné v komplexních systémech nabízených pro tento obor. Kvalita a vynikající péče o pacienty jsou naším hlavním cílem při vývoji a výrobě každého implantátu.

Naše stěžejní  CMF systémy poskytují kompletní řadu implantátů a nástrojů pro léčbu obličejových traumat, resekci tumorů a rekonstrukce. Zaměřujeme se na poskytování různých možností léčby v oblasti chirurgie spodní čelisti a maxillofaciálního skeletu.

Produkty DePuySynthes CMF Neuro se vyznačují snadností použití a nejvyšší mírou komfortu pro pacienta. Inovativní dlahy s nízkým profilem, komplexní portfolio výrobků pro uzávěr krania a na míru zhotovované implantáty na defekty lebky představují to nejlepší z řady produktů, které nabízíme pro uspokojení širokých potřeb lékařů v oboru neurochirurgie.

DePuy Synthes CMF rovněž vyvíjí a vyrábí systémy pro oblast hrudní chirurgie a kardiochirurgie. Pro tyto obory poskytujeme komplexní řešení pro stabilizaci a rekonstrukci sterna a hrudního koše.

Náhrady kostních štěpů a vstřebatelné fixační materiály jsou nedílnou součástí úspěšného portfolia DePuy Synthes CMF. Tyto biomateriály slouží jako náhrada kostní tkáně a umožňují fixace kostí u rostoucího skeletu.

Produktové portfolio DePuySynthes CMF představuje spojení špičkové kvality s klinickým znalostmi a je neustále zlepšováno prostřednictvím vývoje a integrace nových materiálů a technologií. Příkladem mohou být piezoelektrický chirurgický systém nebo produkty vyráběné na míru podle individuálních požadavků chirurgů.

Divize CMF úzce spolupracuje s předními odborníky v oboru a podílí se na vzdělávání lékařů ve spolupráci s AO .

Kontakty:

Zakaznické oddělení: Renata Kocanová,  [email protected], +420 234 749 888

Více informací zde