Spine

 

Divize Spine vznikla v červnu 2012 sloučením do té doby konkurenčních divizí DePuy a Synthes. Sloučeny byly jak prodejní týmy, tak portfolio výrobků.
Společnost DePuySynthes, divize Spine,  se zabývá vývojem, výrobou a prodejem nástrojů, implantátů a biomateriálů určených k chirurgické léčbě všech druhů onemocnění páteře, zejména zlomenin, degenerativních změn a vrozených vad-deformit páteře, vedoucí ke snížení nebo odstranění bolestí, obnově stability páteřního sloupce s důrazem na ochranu měkkých tkání a nervových struktur . Výrobky DePuySynthes Spine poskytují díky technologickému pokroku čím dál více klinických výhod, lépe vyhovují nárokům pacientů a chirurgů a více se přizpůsobují požadavkům systému zdravotní péče. Páteřní  implantáty DePuySynthes Spine, jako například systémy k léčbě zlomenin krční a hrudní páteře jsou nejrozšířenějšími na světě. Důležitou další součástí nabídky jsou implantáty pro artroplastiky a interní fixátory ve spojení s fúzními systémy. Světové prvenství společnost zaznamenala v oblasti rekonstrukce obratlového těla stentoplastikou.

Společnost DePuySynthes Spine úzce spolupracuje s přední vědeckou nadací AO, která se podílí na vývoji nových systémů, postupů a jako jednu z hlavních náplní má vzdělávání lékařů a sester.

 

 

Více informací zde