Energy Koagulace a řez měkkých tkání

Ethicon je lídrem v oblasti chirurgických nástrojů a přístrojů, které pracují na bázi využití energie, již od roku 1992. Zavedení technologie HARMONIC® - Harmonického skalpelu tehdy umožnilo revoluci především v rozvoji laparoskopické operativy. Od té doby umožnila technologie ultrazvukové koagulace a řezu měkkých tkání odvést nejlepší výkon lékařům ve vice než 14 milionech operacích po celém světě. Ethicon v současné době nabízí nejširší a komplexní portfolio ultrazvukových nástrojů na světě.
Ethicon dnes představuje dvě vzájemně se doplňující technologie využivající energie pro laparoskopické i otevřené operační postupy. Harmonický skalpel v podobě multifunkčních kleští, nůžek a čepelek a ENSEAL® advanced/pokročilý bipolár v provedení s rovnými, zahnutými nebo flexibilními čelistmi.

Nabízíme tak nejširší produktové portfolio v oblasti využití Harmonické ultrazvukové a ENSEAL® advanced/pokročilé bipolární energie na trhu zdravotnické techniky.
Obě výše uvedené technologie kombinují efektivnost zároveň s ochranou tkáně tak, aby jste mohli s jistotou a spolehlivostí pracovat v blízkosti důležitých a citlivých struktur.

Představujeme pozitivní ENERGII