LifeScan

LifeScan se zavazuje ke zlepšování kvality života lidí s diabetem. Proto nabízíme řadu výrobků na sledování hladiny cukru v krvi a služby zákaznické péče, abychom tyto rozdílné potřeby lépe uspokojili.

Mnoho lidí v Čechách je závislých na výrobcích OneTouch® kvůli snadnému měření a přesným výsledkům. Výrobky OneTouch® se velmi snadno používají, jsou spolehlivé a přesné a co se týká sledování hladiny cukru v krvi, usnadňují život.

Všechny naše glukometry jsou vybaveny vším, co potřebujete k zahájení okamžitého měření, takže pokud dnes dostanete glukometr, můžete se dnes začít měřit! Všechny glukometry OneTouch® jsou ZDARMA vybaveny odběrovým perem, testovacími proužky a lancetami, které Vám vydrží, dokud Vám lékař nevydá předpis na nové testovací proužky a lancety.

Chceme, abyste byli spokojení a šťastní s používáním jakéhokoliv glukometru OneTouch®, který zakoupíte. Pouhý telefonát Vás dělí od našeho obětavého týmu péče o zákazníky, který Vám poskytne pomoc zodpovězením jakýchkoliv dotazů k Vašemu glukometru. Pokud zvažujete, že si pořídíte glukometr OneTouch®, mohou Vám také poradit, jak si vybrat ten, který je pro Vás nejvhodnější.

Zkušení a ohleduplní zástupci péče o zákazníky jsou k dispozici v Po až Pá od 8:30 do 16:00, aby osobně odpovídali na Vaše dotazy. Jednoduše zavolejte na 800 223 223.

Pokud dáváte přednost emailu, můžete nás kontaktovat na [email protected]

Naše mezinárodní sídlo je v Milpitas v Kalifornii. LifeScan je od roku 1986 součástí celosvětové skupiny společnosti Johnson & Johnson.