Zapojení zaměstnanců

Vůle pomáhat zlepšovat svět kolem sebe je vlastní celé naší společnosti i jednotlivým zaměstnancům. Díky jejich aktivnímu zapojení do programu firemní společenské odpovědnosti vznikají nové projekty, rozvíjí se naše spolupráce s neziskovým sektorem a některé aktivity se stávají součástí naší firemní tradice. Jednou z takových tradic je například již od roku 2011 plnění vánočních přání dětí, které se nacházejí v tíživé sociální situaci. Pod názvem Vánoční strom splněných přání pomáhají zaměstnanci Johnson & Johnson zajišťovat vánoční dárky pro děti v Klokánku ve Štěrboholích.

Pořádáme charitativní sbírky oblečení, doplňků, hraček, knížek pro děti a jiných potřebných věcí pro partnerské neziskové organizace. V roce 2014 a 2015 jsme uspořádali charitativní sbírky pro Borůvku o.p.s.

 

Každoročně pořádáme mnoho charitativních akcí na podporu globálního projektu Operation Smile. Ten již od roku 1982 pomáhá dětem s rozštěpem rtu a rozštěpem patra. 

 

Od roku 2013 umožňuje společnost Johnson & Johnson svým zaměstnancům připojit se k Mezinárodnímu dni firemního dobrovolnictví a strávit jeden pracovní den pomocí v neziskových organizacích po celé České republice.